Wydarzenia

Ziemia strawczyńska na terenie której znajduje się nasz obiekt to miejsce w którym nie można się nudzić. Zwłaszcza osoby lubiące aktywny wypoczynek pokochają ten region. Organizowanych jest tu wiele imprez o charakterze sportowo- rekreacyjnym. Co roku 30 kwietnia swoją metę w Strawczynku ma Pieszy Maraton Unijny Twardziel Świętokrzyski na dystansie 100 km. W ramach maratonu mniej zaawansowani piechurzy mogą wziąć udział w rajdzie pieszym z Oblęgorka do Strawczyna. 
W połowie sierpnia Gmina Strawczyn organizuje dwudniowe święto z mnóstwem atrakcji dla każdego. W ramach tego święta odbywa się bieg na dystansie 10 km – Strawczyńska Zadycha, na który przybywają setki biegających ludzi nie tylko z województwa świętokrzyskiego. 
Dla miłośników sportów ekstremalnych na początku sierpnia w okolicach Zalewu w Strawczynie organizowany jest triathlon w ramach cyklu Elemental Triathlon Series, w którym w poprzednich edycjach startował Maciej Dowbor. 
Miłośnicy wędkowania będą mogli spróbować swoich sił podczas organizowanych na terenie Zalewu w Strawczynie zawodów wędkarskich. 
Delicja to idealne miejsce na organizację spotkań i uroczystości w gronie rodziny i przyjaciół takich jak komunia, chrzest, urodziny czy imieniny.

Adres

26-067 Strawczyn, ul. Turystyczna 7

Email

delicjastrawczyn@gmail.com

Telefon

603 10 70 22